PRODUCĒŠANAS APMĀCĪBA

Man ir vairāk kā 10 gadu pieredze elektroniskās mūzikas producēšanā izmantojot dažādus DAW – Digital Audio Worstation. Ir labas zināšanas par daudz un dažādiem instrumentiem piemēram kā Kontakt, Omnisphere, Sylenth1, Serum, Repro-1, Massive, Spire un kaudzi daudzu citu. Tā pat arī iemācīšu Tev darboties ar apstrādes pluginiem un sampliem.

– Iemācīšu tev producēt virspusējā vai pat padziļinātā līmenī online vai uz vietas, tad ja Tev ir interese par to, bet nekad neesi to darījis. Palīdzēšu uzstādīt visu nepieciešamo uz tava datora, parādīšu un iemācīšu galvenās lietas, kas nepieciešamas producēšanai un turpināšu apmācīt mentora līmenī atkarībā pēc tavām vēlmēm par visu vienosimies.

– Būšu tavs mentors tad, ja esi jau ar priekšzināšanām izmantojot online starpniecību un tiekoties uz vietas. Palīdzēšu un būšu tavs atbalsts mūzikas veidošanas procesā dodot padomus, izstāstot daudz un dažādas tehnikas, trikus, iedvesmas avotus. Tēmas par mūzikas mārketingu – kā pareizi nosūtīt dziesmu leiblam, lai viņi to noklausās. Ko un kā darīt tad, ja vēlies izdot pats savu mūziku un daudzu citu noderīgu info.

Raksti man un par visu vienosimies!